Haft lite bekymmer med att fjärrlåset inte låste förardörren så blev att kolla på det ikväll, hittade till slut att det var dålig kontakt, var oxiderat i pressningen, när jag klippte av den och skalade så fick jag kontakt.
Blev en lödkrymp skarv istället.
Kabel dragningen blev ju inte optimal med tanke på fukt i kontakterna när jag monterade c-låset, men det funkar nog ett tag till då jag spryade dom lite idag.
Blev ju lite dammsuget på golvet när jag ändå höll på, har haft problem med gummimattan till höger framför gasen har trillat ned hela tiden, ska nog va någon typ av clips för att hålla den uppe men det är försvunnet.
Blev några tryck med häftpistolen, kanske funkar ett tag
Sen tittade jag lite på passagerarstolen som har gnisslat sen jag köpte bilen typ, varit tyst om det har suttit nån i den eller man har haft nåt lagom tungt i den. Nu hoppas jag att jag hittade felet, den sitter med 4 skruvar i skenorna och dom var lösa allihopa

kollade även förarstolen där var 3 lösa.
